Stwórz własną społeczność   Autobusy MKS Sanok   Rejestracja Zaloguj się  




  Dodaj wpis
Rozkład jazdy MKS Sanok
Dodał: kajtek223 2010-04-29 13:27


 

ROZKŁAD JAZDY

linii autobusowych obsługiwanych przez MKS SANOK.

 

(Ważny od 29.01.2011r.)

 

 

NR      LINII

TRASA PRZEJAZDU

Godziny odjazdu z przystanku początkowego

Godziny odjazdu z przystanku przelotowego

0

 

ROBOTNICZA- Lipińskiego- Beksińskiego(SFA)- Dworcowa - Lwowska - Królowej Bony- Traugutta- Jana Pawła II- Dmowskiego- Kościuszki- Lipińskiego- ROBOTNICZA.

F5;40 6;15 F6;45 F7;05 7;20 F7;45 8;10 8;55 9;55 10;55 11;55 13;30 14;25 C15;05 15;55 16;55 17;55 a18;55 a19;55

Jana P.II (SPGK):

 

5;55 6;29 F6;59 F7;19 7;34 F7;59 8;24 9;09 10;09 11;09 12;09 13;44 14;39 15;19 16;09 17;09 18;09 a19;08 a20;08

0

 

ROBOTNICZA- Lipińskiego- Beksińskiego(SFA)- Dworcowa - Lwowska- Królowej Bony- Traugutta- Jana Pawła II- Gorazdowskiego- Sadowa- Jana Pawła II- Dmowskiego- Kościuszki- Lipińskiego- ROBOTNICZA.

F15;03

Jana P.II (SPGK):

 

 

F15;19

0

 

JANA PAWŁA II (SPGK)- Dmowskiego- Kościuszki- Lipińskiego- ROBOTNICZA.

 

F5;25 F8;35 13;10 F16;30

Kościuszki (DH):

F5;30 F8;40 13;15 F16;34

1

 

JANA PAWŁA II- Sadowa- Kiczury- Dmowskiego- Sienkiewicza- Słowackiego- Podgórze-ALEJE WP.

 

F5;45 F6;52 F13;15

Sadowa:

 

F5;47 F6;54 F13;17

1

 

SANOK (JANA PAWŁA II- Sadowa-Kiczury- Dmowskiego- Sienkiewicza- Słowackiego- Podgórze-OLchowce)- BYKOWCE.

 

F6;00

Sadowa:

 

F6;02

1

 

ALEJE WP- Królowej Bony- Lwowska- Jagiellońska- Grzegorza- Piłsudskiego- Mickiewicza-  Młynarska- Białogórska- Jana Pawła II- Sadowa- Kiczury- Dmowskiego- Sienkiewicza- Słowackiego- Podgórze- ALEJE WP.

 

F7;20 7;50 F8;40 C10;50 F13;40 F14;25 F15;00 F15;40 F17;40

 

Kursy  z godz. 7;50 i F17;40 są wykonywane przez PLAC ŚW.MICHAŁA

Sadowa:

 

 

F7;34 8;04 F8;56 C11;04 F13;56 F14;41 F15;16 F15;56 F17;54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NR      LINII

TRASA PRZEJAZDU

Godziny odjazdu z przyst.  początkowego

Godziny odjazdu z przystanku przelotowego

 

1

 

STRÓŻOWSKA-Beksińskiego- Dworcowa- Jagiellońska- Grzegorza- Piłsudskiego - Mickiewicza- Młynarska- Białogórska- Jana Pawła II- Sadowa- Kiczury- Dmowskiego- Sienkiewicza- Słowackiego- Podgórze- ALEJE WP.

 

F6;58 C10;15 F10;40 12;40 C16;00 F16;40 C17;40 a19;50

 

Kursy  z godz. C10;15 C16;00 C17;40 są wykonywane przez PLAC ŚW.MICHAŁA

Sadowa:

 

F7;12 C10;29 F10;56 12;56 C16;14 F16;55 C17;54 a20;03

 

1A

 

JANA PAWŁA II- Sadowa-Kiczury- Dmowskiego- Sienkiewicza- Słowackiego- Podgórze- Królowej Bony- Lwowska- Kolejowa- Lipińskiego- STRÓŻOWSKA.

 

F16;15

 

UWAGA: w okresie od 1.V. do 30.IX. kurs linii 1A

odbywa się do przystanku ul.Stróżowska (działki)

Sadowa:

 

F16;17

 

1A

ALEJE WP- Królowej Bony - Lwowska- Jagiellońska- Grzegorza-Piłsudskiego - Mickiewicza - Młynarska- Białogórska- Jana Pawła II- Sadowa- Kiczury- Dmowskiego- Sienkiewicza- Słowackiego- Podgórze- Królowej Bony - Lwowska- Kolejowa- Lipińskiego- STRÓŻOWSKA.

 

F6;20 C8;50 F9;40 11;40 C14;50 C16;40 a18;50

 

Kursy  z godz. C8;50 C 14;50 a18;50 są wykonywane przez PLAC ŚW.MICHAŁA

 

UWAGA: w okresie od 1.V. do 30.IX. kursy linii 1A

odbywają się do przystanku ul.Stróżowska (działki)

Sadowa:

 

F6;34 C9;04 F9;56 11;56 C15;04 C16;54a19;03

 

2

JANA PAWŁA  II- Langiewicza- Traugutta- Królowej Bony- Lwowska- Jagiellońska- Kościuszki- Rymanowska- KONOPNICKIEJ (CMENTARZ).

C14;25 C15;55 - kurs z godziny 15;55 odbywa się w okresie od 2.IV. do 2.XI.

Lwowska:

 

C14;32 C16;03

 

2

KONOPNICKIEJ (CMENTARZ) – Rymanowska- Kościuszki- Podgórze- Królowej Bony- Traugutta- Sadowa- JANA PAWŁA II

C15;15 C16;45- kurs z godziny 16;45 odbywa się w okresie od 2.IV. do 2.XI.

Kościuszki (DH):

 

C15;21 C16;51

 

3

BIAŁA GÓRA- Traugutta- Dmowskiego- Kościuszki- Lipińskiego- STRÓŻOWSKA.

F6;25 F12;50

Kościuszki (DH):

F6;35 F13;00

 

3

BIAŁOGÓRSKA- Traugutta- Dmowskiego- Kościuszki- Lipińskiego- STRÓŻOWSKA.

SF7;32

Kościuszki (DH):

SF7;40

 

3

BIAŁA GÓRA- Jana Pawła II- LangiewiczaTraugutta- Dmowskiego- Kościuszki- Lipińskiego- STRÓŻOWSKA.

F7;27

Kościuszki (Poczta):

 

F7;40

 

3

SANOK (BIAŁA GÓRA- Traugutta- Dmowskiego- Kościuszki- Lipińskiego- Stróżowska)- STROŻE WIELKIE.

F14;30

Kościuszki (DH):

 

F14;40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NR      LINII

TRASA PRZEJAZDU

Godziny odjazdu z przystanku początkowego

Godziny odjazdu z przystanku przelotowego

 

3

STRÓŻOWSKA- Dworcowa- Jagiellońska- Kościuszki- Dmowskiegoa- Traugutta- Sadowa- Jana Pawła II- BIAŁA GÓRA.

F6;45 F13;25

Kościuszki (Poczta):

 

F6;53 F13;31

 

3

 

STROŻE WIELKIE- SANOK (Stróżowska - Dworcowa- Jagiellońska- Kościuszki- Dmowskiegoa- Traugutta- Sadowa- Jana Pawła II- BIAŁA GÓRA).

F15;00

 

Kościuszki (Poczta):

 

F15;10

 

3A

 

SANOK (JANA P.II- Traugutta- Królowej Bony- Obwodnica- Lwowska- Lipińskiego- ZAKŁAD ENERGET) - STROŻE WIELKIE.

F6;35

Lwowska:

 

F6;43

 

3A

 

STRÓŻOWSKA- Dworcowa- Jagiellońska- Kościuszki- Dmowskiegoa- Traugutta- Sadowa- JANA PAWŁA II.

SF7;55 F8;05

Kościuszki (Poczta):

 

SF8;01 F8;11

 

3A

 

STROŻE WIELKIE-SANOK (Stróżowska- Dworcowa-Jagiellońska-Kościuszki- Dmowskiego-Traugutta-Sadowa-JANA PAWŁA  II.

F7;15

Kościuszki (Poczta):

 

F7;24

 

5

 

 

 

 

SANOK (KRAKOWSKA PKP- Rymanowska- Kościuszki- Lipińskiego)- ZAHUTYŃ- ZAGÓRZ (Kościół).

Dni powszednie od poniedziałku do piątku:

5;20 5;40 6;15  6;45 8;00 8;20  9;40 10;20 11;20 11;40 12;20 12;40 13;30 13;45 14;00 14;50 15;00 16;30 a20;15 a21;20 a22;20

Soboty :

8;45 10;40 12;10 16;40 a21;05

Niedziele i Święta:

6;00 6;35 8;20 10;35 12;40 16;40 a21;05

Kościuszki (DH):

5;27 5;47 6;23 6;53 8;08 8;28 9;48 10;28 11;28 11;48 12;28 12;48 13;38 13;53 14;08 14;58 15;08 16;38 a20;22 a21;27 a22;27

 

8;52 10;48 12;18 16;47 a21;12

 

6;07 6;42 8;27 10;42 12;47 16;47 a21;12

 

5

CZERTEŻ- SANOK (Krakowska- Rymanowska- Kościuszki- Lipińskiego)- ZAHUTYŃ- ZAGÓRZ (Kościół).

Dni powszednie od poniedziałku do piątku:

5;52 7;12 7;42 8;37 9;57 10;57 11;57 13;12 14;12 15;27 15;42 16;58 17;58 a19;28

Soboty :

5;58 7;13 8;13 10;08 11;38 12;38 13;58 15;58 17;58 a19;58

Niedziele i Święta:

7;28 9;53 11;53 13;58 15;58 17;58 a19;58

Kościuszki (DH):

6;02 7;23 7;53 8;48 10;08 11;08 12;08 13;23 14;23 15;38 15;53 17;08 18;07 a19;37

 

6;07 7;22 8;22 10;18 11;48 12;48 14;07 16;07 18;07 a20;07

 

7;37 10;02 12;02 14;07 16;07 18;07 a20;07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NR      LINII

TRASA PRZEJAZDU

Godziny odjazdu z przystanku początkowego

Godziny odjazdu z przystanku przelotowego

 

5

SANOCZEK- SANOK (Okulickiego Krakowska- Rymanowska- Kościuszki- Lipińskiego)- ZAHUTYŃ- ZAGÓRZ (Kościół).

 

Dni powszednie od poniedziałku do piątku:

6;20 6;54 7;24 8;54 10;34 12;54 14;24 15;09 15;55 17;25 a18;55

Soboty :

6;25 7;40 9;35 11;05 13;15 15;15 17;15 a19;15

Niedziele i Święta:

11;10 13;15 15;15 17;15 a19;15

 

Kościuszki (DH):

6;35 7;08 7;38 9;08 10;48 13;08 14;38 15;23 16;08 17;38 a19;07

 

6;37 7;52 9;47 11;18 13;27 15;27 17;27 a19;27

 

11;22 13;27 15;27 17;27 a19;27

 

 

5

ZAGÓRZ (Kościół)- Zagórz PKP- ZAHUTYŃ- SANOK (Lipińskiego- Dworcowa- Jagiellońska- Kościuszki- Rymanowska- KRAKOWSKA PKP).

 

Dni powszednie od poniedziałku do piątku:

7;15 7;45 8;15 8;50 10;30 11;30 12;10 12;50 13;45 14;00 14;45 15;20 15;45 16;00 17;30 a20;45 a21;50

 

Kościuszki (Poczta):

7;35 8;05 8;35 9;10 10;50 11;50 12;30 13;10 14;05 14;20 15;05 15;40 16;05 16;20 17;47 a21;02 22;07

 

Soboty:

7;45 11;10 12;40 13;50 15;50 a20;30 a21;35

Niedziele i Święta:

7;15 11;50 13;50 15;50 17;50 a20;30 a21;35

 

8;02 11;28 12;58 14;07 16;07 a20;47 a21;52

 

7;32 12;07 14;07 16;07 18;07 a20;47 a21;52

 

5 Z

 

 

 

 

ZAGÓRZ (Kościół)- Zagórz PKP- ZAHUTYŃ- SANOK (Lipińskiego- Dworcowa- Jagiellońska- Kościuszki- Rymanowska- Krakowska)- CZERTEŻ.

 

Dni powszednie od poniedziałku do piątku:

5;50 6;45 7;00 7;30 8;30 9;10 10;10 11;10 12;30 13;10 14;30 15;30 16;15 17;00 18;30 a20;00

Soboty:

6;30 8;15 9;17 10;40 11;40 13;10 17;10

Niedziele:

6;30 8;50 11;05 13;10 17;10

 

Kościuszki (Poczta):

6;07 7;05 7;20 7;50 8;50 9;30 10;30 11;30 12;50 13;30 14;50 15;50 16;35 17;17 18;47 a20;17

 

6;47 8;32 9;32 10;58 11;58 13;28 17;27

 

6;47 9;07 11;22 13;27 17;27

 

5 B

 

 

 

ZAGÓRZ (Kościół)- Zagórz PKP- ZAHUTYŃ- SANOK (Lipińskiego- Dworcowa- Jagiellońska- Kościuszki- Rymanowska- Krakowska- Okulickiego)- SANOCZEK.

 

Dni powszednie od poniedziałku do piątku:

6;10  6;25 8;00 9;30 10;50 11;50 13;30 14;15 15;05 16;30 18;00 a19;30

Soboty:

7;00 8;45 10;10 12;10 14;30 16;30 18;30 a19;50

Niedziele:

8;00 10;25 12;25 14;30 16;30 18;30 a19;50

 

Kościuszki (Poczta):

6;27 6;45 8;20 9;50 11;10 12;10 13;50 14;35 15;25 16;50 18;17 a19;47

 

7;17 9;02 10;28 12;28 14;47 16;47 18;47 a20;07

 

 

8;17 10;42 12;42 14;47 16;47 18;47 a20;07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NR      LINII

TRASA PRZEJAZDU

Godziny odjazdu z przystanku początkowego

Godziny odjazdu z przystanku przelotowego

 

5A

KRAKOWSKA PKP- Rymanowska- Kościuszki- Lipińskiego- ZAHUTYŃ- ZAGÓRZ PKP- ZASŁAW UJĘCIE.

 

C14;40 aF18;30 aC18;40

Kościuszki (DH):

 

C14;47 aF18;37 aC18;47

 

5A

CZERTEŻ- SANOK (Krakowska - Rymanowska- Kościuszki- Lipińskiego)- ZAHUTYŃ- ZAGÓRZ PKP- ZASŁAW UJĘCIE.

F9;15 X9;13

Kościuszki (DH):

 

F9;25 X9;22

 

5A

SANOCZEK- SANOK- (Okulickiego- Krakowska- Rymanowska- Kościuszki- Lipińskiego)- ZAHUTYŃ- ZAGÓRZ PKP- ZASŁAW UJĘCIE.

N9;10

Kościuszki (DH):

 

N9;22

 

5

ZASŁAW UJĘCIE- ZAGÓRZ PKP- ZAHUTYŃ- SANOK (Lipińskiego- Dworcowa- Jagiellońska- Kościuszki- Rymanowska- KRAKOWSKA PKP).

9;50 aF19;05  

Kościuszki (Poczta):

 

F10;15 C10;10 aF19;25

 

5Z

ZASŁAW UJĘCIE- ZAGÓRZ PKP- ZAHUTYŃ- SANOK (Lipińskiego- Dworcowa- Jagiellońska- Kościuszki- Rymanowska- Krakowska)  - CZERTEŻ.

C15;10 aC19;10 

Kościuszki (Poczta):

 

C15;29 aC19;30

 

5

 

ZAGÓRZ (Kościół)- Zagórz PKP-ZAHUTYŃ – SANOK (Lipińskiego -SFA).

aF22;50

 

-

 

5

 

LIPIŃSKIEGO(SFA)- Dworcowa- Jagiellońska- Kościuszki- Rymanowska- KRAKOWSKA PKP.

 

SF7;45

Kościuszki (Poczta):

 

SF7;50

 

5 Z

SANOK (LIPIŃSKIEGO(SFA) - Dworcowa- Jagiellońska- Kościuszki- Rymanowska- Krakowska)- CZERTEŻ.

F13;44 F15;10

Kościuszki (Poczta):

 

F13;50 F15;17

 

5 BIS

SANOK (LIPIŃSKIEGO(SFA) - Dworcowa- Jagiellońska- Kościuszki- Rymanowska- Krakowska)- ZABŁOTCE.

SF13;20

Kościuszki (Poczta):

 

SF13;27

 

6

ROBOTNICZA- Lipińskiego- Beksińskiego- Dworcowa- Jagiellońska- Kościuszki- Dmowskiegoa-Traugutta- Sadowa-JANA PAWŁA II

 

F8;25 F8;40 12;25 F16;25 a20;25

Kościuszki (Poczta):

 

F8;31 F8;46 12;31 F16;31 a20;31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NR      LINII

TRASA PRZEJAZDU

Godziny odjazdu z przystanku początkowego

Godziny odjazdu z przystanku przelotowego

 

7

JANA PAWŁA II- Sadowa- Traugutta- Dmowskiego- Sienkiewicza- 800-lecia- Konarskiego- Jezierskiego-Stawiska-WARZYWNA.

 

SF7;15 C11;45 F14;45

Sienkiewicza:

 

SF7;22 C11;52 F14;52

 

7

WARZYWNA- Jezierskiego- 800-lecia- Sienkiewicza- Kościuszki- Grzegorza- Piłsudskiego- Mickiewicza- Traugutta-Sadowa- JANA PAWŁA II.

 

7;05 F8;00 C12;00 F15;05

Kościuszki (DH):

 

 

7;12 F8;07 C12;05  F15;12

 

7A

JANA PAWŁA II- Gorazdowskiego- Sadowa- Traugutta- Dmowskiego- Sienkiewicza- 800-lecia- Konarskiego- Jezierskiego- Stawiska- WARZYWNA.

 

6;40 F7;35

Sienkiewicza:

 

6;49 F7;44

 

 

7S

WARZYWNA- Jezierskiego- Konarskiego- Podgórze- Obwodnica- Lwowska- Jagiellońska-Kościuszki- Matejki- Dmowskiego- Traugutta- Sadowa- JANA PAWŁA II.

 

SF7;30

Kościuszki (Poczta):

 

SF7;42

 

8

JANA PAWŁA II- Traugutta- Dmowskiego- Słowackiego- Lipińskiego- BEKSIŃSKIEGO- SFA.

SF13;00 F14;40

Słowackiego:

 

SF13;07 F14;47

 

8

CZERTEŻ- SANOK (KRAKOWSKA - Rymanowska-Słowackiego-Lipińskiego-BEKSIŃSKIEGO - SFA).

 

F6;27 SF7;27

Słowackiego:

 

F6;38 SF7;38

 

8A

JANA P.II- Traugutta- Dmowskiego- Kościuszki- Lipińskiego- Beksińskiego- Dworcowa-Lwowska- OLCHOWCESTOMIL.

 

aF22;20

Kościuszki (DH):

 

aF22;27

 

9

ALEJE WP- Lwowska- Jagiellońska- Grzegorza- Piłsudskiego- Mickiewicza- Traugutta- Sadowa -JANA PAWŁA II.

 

F16;10 

Pilsudskiego:

 

F16;15

 

10

KRAKOWSKA PKP- Rymanowska- Kościuszki-Podgórze- OLCHOWCE.

 

F10;10 F11;10

Kościuszki (DH):

F10;18 F11;18

 

10

SANOK (Krakowska- Rymanowska- Kościuszki-Podgórze- Olchowce)- BYKOWCE.

 

F7;06

Kościuszki (DH):

F7;13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NR      LINII

 

TRASA PRZEJAZDU

      

Godziny odjazdu z przystanku początkowego

 

Godziny odjazdu z przystanku przelotowego

 

10

ZABŁOTCE- SANOK (Krakowska- Rymanowska- Kościuszki- Podgórze-Królowej Bony- OLCHOWCE).

 

F7;30

Kościuszki (DH):

 

F7;41

 

10

CZERTEŻ- SANOK (Krakowska- Rymanowska- Kościuszki-Podgórze-OLCHOWCE)

F6;25 F14;22

Kościuszki (DH):

F6;36 F14;33

 

10

SANOCZEK- SANOK (Okulickiego- Krakowska- Rymanowska- Kościuszki- Podgórze-OLCHOWCE).

 

F12;04

Kościuszki (DH):

 

F12;18

 

10A

SANOCZEK- SANOK (Okulickiego- Krakowska- Rymanowska- Sienkiewicza- 800-lecia-Konarskiego- Podgórze-Obwodnica-OLCHOWCE).

 

 

F8;04

Sienkiewicza:

 

F8;18

 

10

OLCHOWCE- Lwowska- Jagiellońska- Kościuszki-Rymanowska- KRAKOWSKA PKP

 

F9;40 F10;40 F11;40  aF23;15

Kościuszki (Poczta):

F9;50 F10;50 F11;50 aF23;20

 

10

OLCHOWCE (Stomil)- Lwowska- Jagiellońska- Kościuszki-Rymanowska- KRAKOWSKA PKP.

 

aF23;15

Kościuszki (Poczta):

aF23;20

 

10A

OLCHOWCE- Lwowska-Kolejowa- Lipińskiego- Beksińskiego- Dworcowa-Jagiellońska- Kościuszki- Rymanowska- KRAKOWSKA PKP.

 

F6;30

Kościuszki (Poczta):

 

 

F6;47

 

10 B

BYKOWCE- SANOK (Olchowce- Lwowska- Jagiellońska- Kościuszki- Rymanowska- Krakowska- Okulickiego)- SANOCZEK.

 

F7;30 

Kościuszki (Poczta):

 

F7;45

 

10 Z

SANOK (Olchowce- Lwowska- Jagiellońska-Kościuszki- Ryman.- Krakowska)- CZERTEŻ

F6;50 F15;10

Kościuszki (Poczta):

F6;54 F15;20

 

12

SANOK (JANA PAWŁA II- Sadowa- Traugutta- Dmowskiego- Kościuszki- Lipińskiego)- ZAHUTYŃ- Zagórz PKP- ZASŁAW UJĘCIE.

F14;10 F15;30

Kościuszki (DH):

 

 

F14;17 F15;37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NR      LINII

TRASA PRZEJAZDU

Godziny odjazdu z przystanku początkowego

Godziny odjazdu z przystanku przelotowego

 

12

ZASŁAW UJĘCIE- Zagórz PKP- ZAHUTYŃ- SANOK (Lipińskiego- Dworcowa-Jagiellońska- Kościuszki- Traugutta- Sadowa-JANA PAWŁA II).

 

FX7;05 F16;05

Kościuszki (Poczta):

 

 

X7;28 F16;28

 

 

12

ZASŁAW UJĘCIE- Nowy Zagórz- ZAHUTYŃ- SANOK (Lipińskiego- Dworcowa- Jagiellońska- Kościuszki- Traugutta-Sadowa- JANA PAWŁA II).

 

F6;20 F15;15

Kościuszki (Poczta):

 

 

F6;40 F15;36

 

13

SANOK (BIAŁA GÓRA- Jana P.II- Traugutta- Dmowskiego- Kościuszki- Jagiellońska- Lipińskiego- Beksińskiego- Dworcowa-  Lwowska- Olchowce)- BYKOWCE (Osiedle).

 

8;37 10;37 C14;37 F16;37 18;37

Kościuszki (DH):

 

 

8;47 10;47 C14;47 F16;47 18;47

 

13

SANOK (JANA PAWŁA II- Traugutta- Dmowskiego- Kościuszki- Jagiellońska- Lipińskiego- Beksińskiego- Dworcowa-  Lwowska- Olchowce)- BYKOWCE (Osiedle).

 

F13;05 F14;30 aF21;15

Kościuszki (DH):

 

 

F13;12 F14;37 aF21;22

 

13

BYKOWCE (Osiedle)- SANOK (Olchowce- Lwowska- Jagiellońska- Kościuszki- Dmowskiego - Traugutta- JANA PAWŁA II).

 

SF7;30 9;10 11;10 F13;30 C15;10 19;10

Kościuszki (Poczta):

 

 

SF7;41 9;21 11;21 F13;41 C15;21 19;21

 

13A

BYKOWCE (Osiedle)- SANOK (Olchowce- Lwowska- Lipińskiego- Beksńskiego- Dworcowa- Jagiellońska- Kościuszki- Dmowskiego - Traugutta- JANA PAWŁA II).

 

aF21;40

Kościuszki (Poczta):

 

 

aF21;57

 

13

SANOK (JANA PAWŁA II- Traugutta- Dmowskiego- Kościuszki -Jagiellońska- Lipińskiego- Beksińskiego- Dworcowa- Lwowska- Olchowce)-BYKOWCE.

 

F5;35 6;30 7;35 9;40 F11;40 12;40 13;40 F14;05 F15;05 15;35 17;40 a19;40

Kościuszki (DH):

 

F5;42 6;38 7;42 9;47 F11;47 12;47 13;47 F14;12 F15;12 15;42 17;47 a19;47   

 

13

BYKOWCE- SANOK (Olchowce- Lwowska-Jagiellońska- Kościuszki- Dmowskiego -Traugutta- JANA PAWŁA II).

 

F6;05 F6;25 7;05 F12;10 13;10 F14;10 F14;35 F15;40 16;10 a20;10

Kościuszki (Poczta):

F6;19 F6;39 7;19 F12;24 13;24 F14;24 F14;49 F15;54 16;24 a20;24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NR      LINII

TRASA PRZEJAZDU

Godziny odjazdu z przystanku początkowego

Godziny odjazdu z przystanku przelotowego

 

13

OLCHOWCE (Kościół)- Lwowska-Jagiellońska- Kościuszki- Dmowskiego -Traugutta- JANA PAWŁA II

 

F7;55 F8;45

 Kościuszki (Poczta):

 

F8;04 F8;54

 

14

BIAŁOGÓRSKA- Jana P.II- Traugutta- Dmowskiego- Kościuszki- Jagiellońska- Podgórze- Obwodnica-  OLCHOWCE.

 

F6;10 F9;20

Kościuszki (DH):

 

 

F6;18 F9;30

 

14

OLCHOWCE- Lwowska- Jagiellońska- Kościuszki- Dmowskiego- Traugutta- Sadowa- Jana P.II-  BIAŁA GÓRA.

 

F12;45

Kościuszki (Poczta):

 

 

F12;54

 

14

BYKOWCE (Osiedle)- SANOK   (Olchowce- Lwowska- Jagiellońska- Kościuszki- Dmowskiego - Traugutta- Sadowa- Jana Pawła II-  BIAŁA GÓRA).

 

F17;10

Kościuszki (Poczta):

 

 

F17;21

 

14

BYKOWCE- SANOK (Olchowce- Lwowska- Jagiellońska- Kościuszki- Dmowskiego-Traugutta- Sadowa- Jana Pawła II- BIAŁA GÓRA).

 

8;10 10;10 C14;10 18;10

Kościuszki (Poczta):

 

 

8;24 10;24 C14;24 18;24

 

14A

BIAŁOGÓRSKA- Jana Pawła II- Gorazdowskiego- Sadowa- Jana Pawła II- Traugutta- Królowej Bony - OLCHOWCE (Stomil).

 

F6;30 F14;25

Obwodnica (basen):

 

 

F6;40 F14;35

 

14A

 

OLCHOWCE (Stomil)- Królowej Bony- Mickiewicza- Białogórska- Jana Pawła II- Gorazdowskiego-Sadowa - JANA PAWŁA II /GIMNAZJUM  4/.

 

F15;14

Obwodnica (basen):

 

 

F15;16

 

14A

 

SANOK (OLCHOWCE (Kościół)- Królowej Bony- Mickiewicza- Białogórska- Jana Pawła II- Gorazdowskiego-Sadowa-  Jana Pawła II- Dmowskiego- Rymanowska- Krakowska)- ZABŁOTCE.

F7;05

Jana P.II (SPGK):

 

 

F7;16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NR      LINII

TRASA PRZEJAZDU

Godziny odjazdu z przystanku początkowego

Godziny odjazdu z przystanku przelotowego

 

15

 

BYKOWCE (Osiedle)- SANOK (Olchowce-  Królowej Bony- Traugutta- Sadowa- JANA PAWŁA II).

 

F15;10

Obwodnica (basen):

 

F15;17

 

15

BEKSIŃSKIEGO (SFA)-  Lwowska- OLCHOWCE (Stomil)- Królowej Bony- Traugutta- Sadowa- JANA PAWŁA II.

 

aF23;10

 

Olchowce (Stomil):

 

aF23;15

 

17

 

JANA PAWŁA II- Dmowskiego- Rymanowska- KRAKOWSKA PKP.

 

F5;10 F5;30 N5;50 F6;05 F11;30 F13;45

Rymanowska:

F5;14 F5;34 N5;54 F6;09 F11;34 F13;49

 

17

 

SANOK (JANA PAWŁA II- Dmowskiego- Rymanowska- Krakowska)- CZERTEŻ.

 

F5;40 X5;45 F6;10 F16;45

Rymanowska:

F5;44 X5;49 F6;14 F16;49

 

17A

 

JANA PAWŁA II- Traugutta- Staszica- Dmowskiego- Rymanowska- KRAKOWSKA PKP.

 

FN6;20 F6;40 F9;50 F12;05 F14;10

Rymanowska:

 

FN6;26 F6;46 F9;56 F12;11 F14;16

 

17A

 

SANOK (JANA PAWŁA II- Traugutta- Staszica- Dmowskiego- Rymanowska- Krakowska)- CZERTEŻ.

 

X7;55 X13;40 aC19;40

Rymanowska:

 

X8;00 x13;45 aC19;45

 

17A

 

SANOK (JANA PAWŁA II- Traugutta- Staszica- Dmowskiego- Rymanowska- Krakowska- Okulickiego)- SANOCZEK.

 

F5;55 X6;00

Rymanowska:

 

F6;00 X6;05

 

17

 

KRAKOWSKA PKP- Rymanowska- Dmowskiego- Traugutta- Sadowa- JANA PAWŁA II

F7;05 F8;15 F8;45 F10;25 F12;00 F12;45 X13;10 F14;25 F15;20 F16;20 F16;30 aC22;00

Dmowskiego (CM):

F7;10 F8;20 F8;50 F10;30 F12;05 F12;50 X13;15 F14;30 F15;27 F16;25 F16;35 aC22;05

 

17

 

CZERTEŻ-SANOK (KRAKOWSKA - Rymanowska- Dmowskiego-Traugutta- Sadowa- JANA PAWŁA II).

 

X13;40 F15;35 F16;05 F16;50 aC19;40 aF20;30

Dmowskiego (CM):

 

X13;47 F15;42 F16;12 F16;57 aC19;47 aF20;37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NR      LINII

TRASA PRZEJAZDU

Godziny odjazdu z przystanku początkowego

Godziny odjazdu z przystanku przelotowego

 

17A

 

KRAKOWSKA PKP- Rymanowska- Kościuszki- Jagiellońska- Lipińskiego- Beksieskiego- Dworcowa- Lwowska- Królowej Bony- Traugutta- Sadowa- JANA PAWŁA II.

 

 

aF23;30

Kościuszki (DH):

 

aF23;37

 

18

 

SANOCZEK- SANOK (Okulickiego- Krakowska- Rymanowska- Kościuszki- Grzegorza- Piłsudskiego- Mickiewicza- Traugutta- Sadowa- JANA PAWŁA II).

 

aF20;05 aC20;25

Kościuszki (DH):

 

aF20;15 aC20;35

 

29

 

JANA PAWŁA II- Gorazdowskiego- Sadowa- Traugutta- Dmowskiego- Sienkiewicza- 800-lecia- Stawiska- Warzywna- Jezierskiego- Konarskiego-Lipińskiego- Okrzei- WILCZA.

 

 

F6;25 8;20 F9;20 F11;20 13;20 16;20 18;30

Sienkiewicza:

 

 

F6;35  8;30 F9;30 F11;30 13;30 16;30 18;40

 

29

 

WILCZA- Sowia- Okrzei- Lipińskiego- Beksińskiego- Dworcowa- Jagiellońska- Konarskiego- Jezierskiego- Stawiska- Warzywna- 800-lecia- Kościuszki- Grzegorza - Piłsudskiego- Mickiewicza- Traugutta- Sadowa- JANA PAWŁA II.

 

C7;55 F8;52 F9;52 10;55 F11;52 12;52 13;52 15;02 F15;52 16;50 17;50 19;00 a20;15

Warzywna:

 

 

C8;06 F9;06 F10;06 11;09 F12;06 13;06 14;06 15;16 F16;04 17;02 18;02 19;11 a20;26

 

29

WILCZA- Sowia- Okrzei- Lipińskiego- Beksińskiego- Dworcowa- Jagiellońska- Konarskiego- Jezierskiego- Stawiska- Warzywna- 800-lecia- Kościuszki- Grzegorza- PLAC ŚW.MICHAŁA - Piłsudskiego- Mickiewicza- Traugutta- Sadowa- JANA PAWŁA II.

C8;50

Plac Św.Michała:

 

 

 

C9;05

 

29A

JANA PAWŁA II- Gorazdowskiego- Sadowa- Traugutta- Staszica- Mickiewicza- Sienkiewicza- 800-lecia- Stawiska- Warzywna- Jezierskiego- Konarskiego-Lipińskiego- Okrzei- WILCZA.

10;20 12;20 F14;30 F15;20 a19;50

Sienkiewicza:

 

 

10;29 12;29 F14;41 F15;29 a19;59

 










 

 

 

 

 

NR      LINII

TRASA PRZEJAZDU

Godziny odjazdu z przystanku początkowego

Godziny odjazdu z przystanku przelotowego

29A

JANA PAWŁA II- Gorazdowskiego- Sadowa- Traugutta- Staszica-Mickiewicza- Kościuszki- Grzegorza- PLAC ŚW.MICHAŁA - Piłsudskiego- Mickiewicza- Sienkiewicza- 800-lecia- Stawiska- Warzywna- Jezierskiego- Konarskiego-Lipińskiego- Okrzei- WILCZA

 F7;13 C7;25 C14;30 17;20

Plac Św.Michała:

 

 

 

 

 

 

F7;23 C7;35 C14;39 17;30

29A

WILCZA- Sowia- Okrzei- Lipińskiego- Beksińskiego- Dworcowa- Jagiellońska- Konarskiego- 800-lecia- Kościuszki- Grzegorza- - Piłsudskiego- Mickiewicza- Traugutta- Sadowa- JANA PAWŁA II.

F7;05 F7;45

Kościuszki (DH):

 

F7;18 F7;58

38

SANOK (Sienkiewicza Słowackiego- Lipińskiego)- ZAHUTYŃ (Szkoła).

SF7;35

Lipińskiego (SFA):

SF7;39

38

ZAHUTYŃ (Szkoła)- SANOK (Lipińskiego- -Dworcowa- Jagiellońska- Kościuszki- Dmowskiego-Traugutta- Sadowa-Jana P. II)

SF8;00

Kościuszki (Poczta):

SF8;12

 

 

LEGENDA:        

 

F

-

kursuje w dni powszednie od poniedziałku do piątku                                  

C

-

kursuje w soboty oraz w niedziele i święta                 

S

-

kursuje w dni nauki szkolnej od poniedziałku do piątku

X

-

kursuje tylko w soboty

N

-

kursuje tylko w niedziele i święta

a

-

nie kursuje w dniu 24.XII

    

             


Źródło: http://www.spgk.com.pl/dane_pliki/zaklady/mks/rozkladjazdy.html












Dodaj do:  Wykop.plWykop FacebookFacebook BlipBlip FlakerFlaker Śledzik
   Odsłon: 33 554
Oceń: 0.0 (0 głosów)
Tagi: mks   autobusy   sanok   spgk  


KOMENTARZE (0) dodaj komentarz
PRZEGLĄDAJ
Najnowsze
Najpopularniejsze
Najwyżej oceniane
Najczęściej komentowane

KATEGORIA
Wszystkie

PODOBNE WPISY  


Strona główna|Moje konto|Filmy|Zdjęcia|Forum|Kamera Solina Reklama © streemo 2014 top^